Diş Hekimi

Mahmut Alperen Korkmaz

2000 yılının Mart ayında Gaziantepte dünyaya gelen hocamız daha sonrasında çocukluk dönemini geçirdiği Ardahanda ilköğretim eğitimini tamamladı. Ortaokul ve Lise eğitimleri için Aydına taşınan hocamız Süleyman Demirel Anadolu Lisesinden mezun oldu.
Çocukluk hayali olan beyaz önlüğü giyebilmek adına çıktığı bu yolda dönemin küresel sorunlarından en önemlisi olan pandemiye rağmen eğitimine hiç ara vermeden devam etmiş, kendi jenerasyonunun pratik anlamda en donanımlı hekimlerini yetiştiren Konya Necmettin Erbakan Üniversitesinden Diş Hekimi olarak mezun olmuştur.
Çocukluk ve erken yetişkinlik dönemlerinde birçok ilde bulunmuş ve ülkemizin farklı coğrafyalarını ve kültürlerini deneyimleme fırsatı yakalamıştır.
Lise ve üniversite yıllarında amatör boks ve powerlifting sporlarıyla ilgilenmiş, sporu ve hareketi hayatın rutinlerinden biri haline getirmiş olan hocamız aynı zamanda boş vakitlerini kişisel ve mesleki gelişimi için her daim öğrenme hevesiyle değerlendirmektedir.
Sürekli güncel ve kendini yenilemeyi gerektiren bir meslek olan diş hekimliğinde dünya standartlarında uygulamalar ve teorik bilgiler için trendleri yakalamayı misyonu olarak belirlemiş Aydın Batı ailesinin aynı şekilde öğrenmeye ve gelişmeye açık hekimlerinden birisidir.