Diş Hekimi

Adem Çeri

1997 yılında Nisan ayında dünyaya gelen hocamız, ilkokul ve ortaokul öğrenimini Aydın’da tamamladı. Lise öğrenimine Süleyman Demirel Anadolu Lisesi’nde okul birincisi ünvânı ile başladı. Lise yıllarında olimpik okçuluk ile ilgilendi ve farklı yurt içi müsabakalarda mücadele etti.
 
Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başlayan, Adnan Menderes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde devam eden başarılı üniversite sürecinde bir çok mesleki eğitime katıldı. Öğrenim hayatı boyunca erken yaşlardan itibaren bir çok farklı işte çalıştı.
Yaz sezonlarında turizm sektöründe emek harcayan hocamız, kış aylarında ise okul sonrası baristalık yaparak kahve kültürünü geliştirdi ve kendi deyimiyle tam bir kahve tutkunu oldu.
 
2022 yılı itibariyle Aydın Batı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin kurucu hekimliğini üstlendi.
 
İdealist yapısı ile birlikte, bilimsel temellere dayalı, modern diş hekimliğini benimseyerek hasta kabulüne devam etmektedir.
 
Klinik yaşantısında dental fotoğrafçılık ile ilgilenen hocamız özellikle estetik lamine uygulamaları, gülüş tasarımı ve implantoloji konusunda çalışmalar yapmaktadır. Hekimliğin yanında hareketli sosyal hayatını, motosiklet sevdalısı ve kamp meraklısı olarak sürdürmektedir.

Sertifikalar