Diş Hekimi

Canan Gözeri

 
20 kasım 1987 yılında Muş merkezde doğan sekreterimiz,iki yıl zorlu kış koşullarında burada eğitim gördükten sonra babasının  görevi dolayısıyla Aydın’a taşındı.

     Bu taşınma hayatının ilk dönüm noktası oldu ve tamamen farklı bir yaşama adım attı.Ailesinin de desteğiyle kendini fazlasıyla geliştirdi.
Küçük yaşta hem ailesine hem o dönem tıp okuyan kardeşine destek olmak amaçlı çalıştı ve ayaklarının üzerinde sağlam bir şekilde durabildi.
     Lise yıllarında yaz dönemini Bodrumda çalışarak ailesine destek olarak geçirdi.Ünlü ‘Halikarnas’ diskonun sahibinin engelli  kızına yaşam koçluğu yapması ve hayatının ikinci ve can alıcı dönüm noktasını oluşturdu.
     Üç yaz dönemi sonrası Radyo tv bölümünü kazandı ve üniversite macerasına atıldı.Üniversiteyi bölüm birincisi olarak bitirdi ve büyük çabalarla Star tv haber merkezindeki görevine başladı.İki yıllık süreçten sonra Aydın’a döndü.Aymira otelde resepsiyon sorumlusu olarak yeni görevine başladı.Altı yıl boyunca güzel bir çalışma hayatı sonrası evlendi…
   Ve uzun bir ara verdikten sonra tekrar çalışmaya karar verdi. 2022 mayısında Aydın Batı Diş Kliniği ailesine katıldı. Her zamanki güleryüzü, pozitif enerjisi ile kliniğimizin enerjisini yükseltirken, hastalarımızın da sempatisini kazanmayı başardı.
    Çok hırslı bir karakteri olmasa da içinde bulunduğu her durumu ve ortamı güzelleştirme, geliştirme üzerine sonsuz bir çaba içerisinde olmuştur. “Hangi işi yaparsanız yapın hep en iyisini yapın” mottosu en önemli prensibidir.