Diş Hekimi

Batuhan Semerci

 
1999 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen hocamız, ilkokul ve ortaokul eğitimini memleketi olan Aydın’da tamamladı. Lise öğrenimini Süleyman Demirel Anadolu Lisesi’nde gördü. Lise yıllarında, ortaokulda başladığı voleybola devam etti ve hem okul takımı hem de kulüp takımı ile farklı müsabakalara çıktı.

2017 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne başladı. Üniversite yıllarında, fakültenin voleybol takımında oynamaya devam etti. Buna ek olarak 2019 yılında yeni bir hobi edinerek, kendine bir YouTube kanalı açtı ve düzenli olarak video paylaşmaya başladı, kanalı büyüyerek 15 binden fazla aboneye ulaştı. Aynı şekilde Instagram’da da düzenli olarak içerik üretmeye başladı. Üniversite yıllarında çocuklarla iletişiminin gücünü fark eden hocamız çocuk diş hekimliği alanında ilerlemeyi kendisine hedef belirledi.

2022 yılında mezun olduktan hemen sonra, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Pedodonti anabilim dalında doktorayı kazandı ve şu anda öğrenimine devam etmektedir.

Çocukken yapılan diş hekimi ziyaretinin önemini bilen hocamız, güler yüzü ve çocuklara olan samimi yaklaşımı ile hasta kabulüne devam etmektedir.

Her zaman enerjik olan hocamız, renkli ve eğlenceli kişiliği ile hem klinikte hem de sosyal yaşamında etrafına pozitif enerji ve neşe saçmaktadır. Mesai saatleri dışında, ailesi ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten keyif alan hocamız, bolca kitap okumakta ve bunun yanında uzmanlık alanında kendini geliştirmeye vakit ayırmaktadır.